Dolní Lukavice, kostel sv. Petra a Pavla

PER L´AMORE DELLA MUSICA
ZAHAJOVACÍ KONCERT 29. ROČNÍKU FESTIVALU
Orchestr Konzervatoře Plzeň
Jiří Štrunc - dirigent

Více

Chotěšov, klášter, kapitulní síň

SLADKÁ FRANCIE | SLUNNÁ ITÁLIE
Monteclairovy koncerty
Julie Braná - flétny
Anna Špelinová - flétny
Jan Krejča - kytara, loutna

Více

Štěnovice, kostel sv. Prokopa

ITALSKÉ INSPIRACE
MUSICA BELLISSIMA

Více

Nebílovy, státní zámek

ITALSKÁ HUDEBNÍ CONSERVATORIA
ENSEMBLE 18+
Marie Fajtová - soprán

Více

Příchovice, zámek

JIŘÍ SYCHA, FILIP DVOŘÁK & PŘÁTELÉ
Jiří Sycha - barokní housle
Filip Dvořák - cembalo
barokní orchestr

Více

Klatovy, kostel sv. Ignáce, příp. kostel sv. Vavřince

KOLEGIUM PRO DUCHOVNÍ HUDBU
CONSORTIUM MUSICUM
Vít Aschenbrenner - umělecký vedoucí, dirigent

Více

Blovice, kostel sv. Jana Křtitele

VIVALDI IN BOHEMIA
ENSEMBLE INÉGAL
Adam Viktora - umělecký vedoucí

Více

Vícov u Přeštic, kostel sv. Ambrože

KAVALÍRSKÉ CESTY - čtení z dopisů českých a rakouských šlechticů
Edita Keglerová - cembalo
Ivana Bilej Brouková - soprán
Tomáš Pavelka - přednes

Více

Řenče, kostel sv. Cyrila a Metoděje

VÁNOCE 1871: DUEL V CÍSAŘSKÉM PALÁCI
Mozart vers. Clementi
Petra Matějová - hammerklavier

Více

Spálené Poříčí, zámek

TRIO CROGIOLO /D/
Markéta Janoušková - housle

Více

Litice, kostel sv. Petra a Pavla

F. X. BRIXI - 250 LET
ENSEMBLE 18+
Michaela Káčerková - varhany

Více

« »

Vstupenky na koncerty festivalu zakoupíte vždy před vystoupením nebo po zrušení epidemických opatření na www.plzenskavstupenka.cz.

Program 29. ročníku Haydnových hudebních slavností pro vás v tuto chvíli připravujeme.

Program

Pátek

18.00 Dolní Lukavice, kostel sv. Petra a Pavla

PER L´AMORE DELLA MUSICA
ZAHAJOVACÍ KONCERT 29. ROČNÍKU FESTIVALU
Orchestr Konzervatoře Plzeň
Jiří Štrunc - dirigent

Více

Sobota

18.00 Chotěšov, klášter, kapitulní síň

SLADKÁ FRANCIE | SLUNNÁ ITÁLIE
Monteclairovy koncerty
Julie Braná - flétny
Anna Špelinová - flétny
Jan Krejča - kytara, loutna

Více

Neděle

18.00 Štěnovice, kostel sv. Prokopa

ITALSKÉ INSPIRACE
MUSICA BELLISSIMA

Více

Pátek

19.00 Nebílovy, státní zámek

ITALSKÁ HUDEBNÍ CONSERVATORIA
ENSEMBLE 18+
Marie Fajtová - soprán

Více

Sobota

18.00 Příchovice, zámek

JIŘÍ SYCHA, FILIP DVOŘÁK & PŘÁTELÉ
Jiří Sycha - barokní housle
Filip Dvořák - cembalo
barokní orchestr

Více

Neděle

18.00 Klatovy, kostel sv. Ignáce, příp. kostel sv. Vavřince

KOLEGIUM PRO DUCHOVNÍ HUDBU
CONSORTIUM MUSICUM
Vít Aschenbrenner - umělecký vedoucí, dirigent

Více

Úterý

18.00 Blovice, kostel sv. Jana Křtitele

VIVALDI IN BOHEMIA
ENSEMBLE INÉGAL
Adam Viktora - umělecký vedoucí

Více

Středa

19.00 Vícov u Přeštic, kostel sv. Ambrože

KAVALÍRSKÉ CESTY - čtení z dopisů českých a rakouských šlechticů
Edita Keglerová - cembalo
Ivana Bilej Brouková - soprán
Tomáš Pavelka - přednes

Více

Pátek

19.00 Řenče, kostel sv. Cyrila a Metoděje

VÁNOCE 1871: DUEL V CÍSAŘSKÉM PALÁCI
Mozart vers. Clementi
Petra Matějová - hammerklavier

Více

Neděle

18.00 Spálené Poříčí, zámek

TRIO CROGIOLO /D/
Markéta Janoušková - housle

Více

Čtvrtek

19.00 Litice, kostel sv. Petra a Pavla

F. X. BRIXI - 250 LET
ENSEMBLE 18+
Michaela Káčerková - varhany

Více


Generální partner festivalu

Hlavní partneři festivalu

Další partneři

Ostatní partneři